menu close menu

 

ASYA NUR PLASTİK

1973 yılında başlamış olduğumuz iş hayatını 1985 yılında kurumlaştırarak ulaştığımız bilgi ve birikimin vermiş olduğu güven ile 2012 yılına kadar gelmiş bulunmaktayız. Kurmuş olduğumuz Asya Nur Plastik Ev Gereçleri ve Kalıp Sanayi İmalatı sektöre girdiğinden bugüne belirlediği hedefler doğrultusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız geçen zaman içerisinde sektörde lider konumda yer alan kuruluşların arasında kendini hep daha ileri getirmenin yollarını aramaktadır. Güvenilir, kalitenin getirmiş olduğu başarıyla konumunu daha ileri getirmenin yollarını aramaktadır. Güvenilir, kalitenin getirmiş olduğu başarıyla konumunu daha iyi seviyelere taşımanın gurur içerisindedir. Yurt içinde ve yurt dışında süreklilik bizim anlayışımız olmuş ürettiğimiz ve geliştirdiğimiz ürünlerimizi teslim aşamasından sonrada takibini sınırsız hizmetimizle devam ettirmişizdir. Şirketimizin başarılı konumu bizi seçilir hale getirmiştir. Asya Nur Plastik Ev Gereçleri plastik sektöründe süreklilik ve yenilikte tasarımda ve üretimde lider firmalar arasında en iyi konuma gelebilmek için gelişmesini devam ettirecektir.

 

Deneyimli yönetim kurulu, eğitimli ve uzman personeli ile müşteri potansiyelini sürekli arttırarak ilerlediğimiz bu yolda her geçen gün tecrübe sahibi olan firmamız sektörde gerek müşterilerini gerekse zenginleşmekte olan ürün geliştirme kalitesini arttırarak ülkemize ve dünya insanına kaliteli hizmet vermeye devam edecektir.

 

Amacımız her ürünümüzü kaliteli yapmak ve bu yolda, her müşterimizi memnun bırakmaktır. Müşterilerimizin bize duymuş olduğu güveni vermiş olduğumuz hizmet kalitesiyle daha ileri taşıyabilmek bizim temel görevimizdir.

logo  aslife_logo